İçerik Yönetim Sistemi

FarklıFikir geniş bir kullanıcı kesimine hitap etmek isteyenlere ve bu hedef kitlenin ihtiyaçlarına göre içerik yönetim sistemleri ve portal altyapısı geliştirmekte / tasarlamaktadır. 

 

A. İş ortaklarınız için

B2B kavramı tedarikçiler ve iş ortakları arasındaki uzun ve karmaşık iş süreçlerini internet üzerinden gerçekleştirmeye yarayan e-iş modelidir. 

 

Alım-satım zincirindeki tüm firmaların B2B ortamında birbirleriyle direkt iletişime geçerek, ek maliyetlerden kurtulma imkanı sağlamaktadır. 

 

B2B portaller, iş ortaklarınız ile iletişim noktanızı oluşturur. Sistem bütünlüğü ve güvenliği sayesinde iş ortaklarınız ve tedarikçilerinizle hızlı ve maliyeti düşük bir alışveriş yapabilirsiniz. 

 

Bayilerinize istediğiniz şekilde ürünlerinizi sunar, onların sipariş ve isteklerini periyodik olarak izleyebilirsiniz. 

 

Tüm bu elektronik iş yapış faaliyetleri çerçevesinde ürün veya hizmetlerini internet ortamına taşımak isteyen firmalar için gerekli yazılım alt yapılarını kurmakta ve firmaların en esnek ve en kolay şekilde internet ortamında iş yapmalarını sağlamaktayız. 

 

Bayileriniz, tedarikçileriniz ve iş ortaklarınızla sizin aranızda bir köprü oluşturabilirsiniz. İstediğiniz kriterlere ve iş yapış şeklinize göre tasarlanacak B2B projeleriyle işinizde daha etkin ve daha hızlı olabilirsiniz. 

 

B. Müşterileriniz için

İnternet üzerinden açacağınız sanal mağaza ile evlerinize işyerinize veya internete erişilebilen herhangi bir yere mal ve hizmet sunabilirsiniz. 

 

Müşterilerinizi bir tıklama kadar yakınınıza çekebilirsiniz. Mağazanız yılın her günü, günün her saati açık olacağından her zaman satış yapma imkanınız olacaktır. Müşterileriniz sizin şartlarınız çerçevesinde istedikleri yerden size ulaşabilecekler. 

 

B2C çözümlerimiz, firmalara ürün kataloglu, teslimat sistemli, hızlı ve düşük maliyetle bir online iş yeri kurma imkanı vermektedir. 

 

B2C kavramı müşterilere aracısız, hızlı ve düşük maliyetle mal ve hizmet sunmanın en kolay yoludur. 

 

Müşterilere ürünler hakkında bilgi alma ve karşılaştırma yapma, fiyatları/promosyonları öğrenme ve zahmetsizce ürün satın alma imkanı tanır. 

 

FarklıFikir müşterilerinin ihtiyaçlarına göre çeşitli B2C projeleri geliştirmektedir. 

 

C. Çalışanlarınız için

 

FarklıFikir, B2E uygulamalarıyla özel kaynaklarınızı ve projelerinizi, çalışanlarınızın bu projelerdeki performanslarını, harcadıkları zaman ve faaliyetlerini, proje üzerindeki maddi harcamalarını değerlendirir, yorumlar ve istatistik bilgiler çıkartır.  

 

Kategoriler, olaylar, sonuçlar, kaynak yönetimini tek bir yerden sağlamanızı mümkün kılar. Çalışanlarınızın ve böylece şirketinizin verimliliğini bu uygulamayla sağlayarak, hem iş hem de özel hayatınızı düzenlemenizde yardımcı olmaktadır.  

 

Çalışanların performansı, şirketin performansı demektir. Bu performansı ölçebilmek için B2E çözümlerini sizin için hazırlıyoruz.

 

D. Müşteriden müşteriye

C2C kavramı e-pazaryeri ile hayata geçmektedir. E-pazaryerleri sayesinde, alıcılar ve satıcılar birbirleriyle daha kolay iletişime geçmektedirler. 

 

Satıcılar kendi ürünlerini sergiler, kendi fiyatlarını belirler, alıcılar bu ürünleri sahibinden alırlar. Alıcılar ve satıcılar FarklıFikir’in sunduğu pazaryeri çözümleriyle bir araya gelir, etkili ve hızlı alışveriş yaparlar. 

 

Ayrıca, online açık artırmalar gibi platformları size özel projelendirerek anahtar teslim olarak sunuyoruz. Böylelikle tüketicilerin kendi arasında gerçekleştirdiği işlemlerin karlılığınızı arttırması, sektörde tanınmanız ve reklam gelirlerinizin artması gibi fırsatlardan kolayca yararlanmanızı sağlıyoruz. 

 

Sizde bir pazaryeri açıp alıcılar ve satıcıları kendi pazaryerinizde bir araya getirebilirsiniz.

 

Siz sadece pazaryerinizi nasıl kuracağınıza karar verin. FarklıFikir geliştirdiği projelerle size özgün uygulamalar oluşturacaktır.

 

 

Daha hızlı ve kolay şekilde bilgilerinizi geniş kitlelere sunmanın tek yolu profesyonelce tasarlanmış ve altyapısı hazırlanmış portallardır. Burada hazırlayacağınız portföyünüze etkili reklamlar ve ürün sunumları yapabilirsiniz. 

 

FarklıFikir’in portal projeleriyle, müşterilerinizi de işinize katabilirsiniz. Onların fikirlerinden faydalanabilir, portalınızı yaşan bir sistem haline getirebilirsiniz. 

 

Hızlı ve etkiletişimli bir portalda gerek üyelerinizi gerekse müşterilerinizi kendinize bağlayarak iş yapış şeklinizi değiştirebilir, farklı “iş” tanımları oluşturabilirsiniz.