e-Ticaret Uygulamaları

FarklıFikir çeşitli ölçeklerde e-ticaret hizmeti sunmaktadır. İşinizi internete taşımak isterseniz size uygun ve size özel bir e-ticaret modeli geliştirip uygulayabiliriz. 

 

Online dükkanınızla maliyetlerinizi aşağıya çeker, farklı sistemlerle yapılabilecek entegrasyonlarla işinizi optimum seviyede kaliteye ulaştırabilirsiniz. 

 

E-ticaret altyapısı ile alternatif uygulamalar geliştirebilir, sosyal medya ve mobil platformları da işinize dahil edebilirsiniz. Siparişlerinizi ve stoklarınızı sistem üzerinden takip edebilir, kampanyalar düzenleyerek bunları e-mail ve SMS yoluyla duyurabilirsiniz.

 

Tedarikçilerle kurulacak entegrasyonlarla ürünlerinizi de rahatça yönetebilirsiniz. 

 

Bayilerinizle aranızdaki iletişimi sağlayalım

Bayilerinize istediğiniz şekilde ürünlerinizi sunar, onların sipariş ve isteklerini periyodik olarak izleyebilirsiniz. 

 

Tüm bu elektronik iş yapış faaliyetleri çerçevesinde ürün veya hizmetlerini internet ortamına taşımak isteyen firmalar için gerekli yazılım alt yapılarını kurmakta ve firmaların en esnek ve en kolay şekilde internet ortamında iş yapmalarını sağlamaktayız. 

 

Bayileriniz, tedarikçileriniz ve iş ortaklarınızla sizin aranızda bir köprü oluşturabilirsiniz. İstediğiniz kriterlere ve iş yapış şeklinize göre tasarlanacak B2B projeleriyle işinizde daha etkin ve daha hızlı olabilirsiniz. 

 

İşinizi internete taşıyalım

İnternet üzerinden açacağınız sanal mağaza ile evlerinize işyerinize veya internete erişilebilen herhangi bir yere mal ve hizmet sunabilirsiniz. 

 

Müşterilerinizi bir tıklama kadar yakınınıza çekebilirsiniz. Mağazanız yılın her günü, günün her saati açık olacağından her zaman satış yapma imkanınız olacaktır. Müşterileriniz sizin şartlarınız çerçevesinde istedikleri yerden size ulaşabilecekler. 

 

B2C çözümlerimiz, firmalara ürün kataloglu, teslimat sistemli, hızlı ve düşük maliyetle bir online iş yeri kurma imkanı vermektedir. 

 

B2C kavramı müşterilere aracısız, hızlı ve düşük maliyetle mal ve hizmet sunmanın en kolay yoludur. 

 

Müşterilere ürünler hakkında bilgi alma ve karşılaştırma yapma, fiyatları/promosyonları öğrenme ve zahmetsizce ürün satın alma imkanı tanır. 

 

FarklıFikir müşterilerinin ihtiyaçlarına göre çeşitli B2C projeleri geliştirmektedir. 

 

Online pazaryeriniz olabilir

C2C kavramı e-pazaryeri ile hayata geçmektedir. E-pazaryerleri sayesinde, alıcılar ve satıcılar birbirleriyle daha kolay iletişime geçmektedirler. 

 

Satıcılar kendi ürünlerini sergiler, kendi fiyatlarını belirler, alıcılar bu ürünleri sahibinden alırlar. Alıcılar ve satıcılar FarklıFikir’in sunduğu pazaryeri çözümleriyle bir araya gelir, etkili ve hızlı alışveriş yaparlar. 

 

Ayrıca, online açık artırmalar gibi platformları size özel projelendirerek anahtar teslim olarak sunuyoruz. Böylelikle tüketicilerin kendi arasında gerçekleştirdiği işlemlerin karlılığınızı arttırması, sektörde tanınmanız ve reklam gelirlerinizin artması gibi fırsatlardan kolayca yararlanmanızı sağlıyoruz. 

 

Sizde bir pazaryeri açıp alıcılar ve satıcıları kendi pazaryerinizde bir araya getirebilirsiniz.

 

Siz sadece pazaryerinizi nasıl kuracağınıza karar verin. FarklıFikir geliştirdiği projelerle size özgün uygulamalar oluşturacaktır.