Danışmanlık

E-ticaret danışmanlığı

E-ticaret uygulamaları çok popüler hale gelmiş bulunuyor. Fakat gerçekten ne yapmamız gerektiğini biliyor muyuz? Ulaşacağımız hedefimiz belli mi? Bu hedefe ulaşmak için hangi aşamalardan geçmemiz gerekiyor? 

Sadece çok popüler olduğu için açılan e-ticaret sistemlerinin bir çoğu tam anlamıyla kullanılamadan ve arzu edilen geri dönüşler alınamadan çöpe gidiyor. Bu oran geçen sene %70'di. Yani açılan e-ticaret sitelerinin sadece 10'da 3'ü hayatına ikinci sene de devam ediyor. 

Bu noktada e-ticaret uzmanlarımızdan, iş yönetiminden, yaşanmış tecrübelerden faydalanabilirsiniz. 

 

Yazılım projesi danışmanlığı

Yazılım projeleri, ister internet tabanlı olsun, ister mobil platformda olsun gün geçtikçe çoğalmakta. Doğru adımlar atıldığı takdirde siz de başarılı olabilirsiniz. Gerek yazılımın teknik süreçleri, gerek yazılım projesinin iş yönetimi noktasında danışmanlık hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 

 

Sosyal medya danışmanlığı

Sosyal medyada ne yapmamız gerekiyor? Hangi kanalları kullanmalı, hedef kitleye nasıl ulaşmalıyız? Paylaşım stratejilerimiz ne olmalı?

Sosyal medya bir çok soru işareti ile karşımıza çıkıyor. Sadece Facebook ve Twitter'da hesap açmakla sosyal medyayı kullanmış olmuyoruz. Peki ne yapmalıyız?